III Walny Zjazd SPSF – Huta Szklana 08.05.2010

Szanowni Państwo! Decyzją zarządu stowarzyszenia uprzejmie informujemy, że w dniu08.05.2010 odbędzie się walne zebranie członków SPSF. Przedmiotem spotkania będzie bilans działalności za rok 2010 oraz omówienie spraw bieżących dotyczących grupy zawodowej Stroicieli Fortepianów i Pianin. Spotkanie odbędzie się w ośrodku„Jodłowy Dwór” Huta Szklana 34, 26-004 Bieliny. Ośrodek znajduje się w pięknym miejscu niedaleko Kielc i 2 km od Świętego Krzyża.

 Rozpoczęcie obrad planujemy na godz 10.00, 08.05.2010r. Zakończenie ok godz 17.00. Po zakończeniu posiedzenia planowana jest wspólna kolacja przy grillu. Można przyjechać wcześniej tj 07.05.2010r.(piątek).

 Podczas zebrania będzie można obejrzeć mini stoiska z materiałami i narzędziami firm Jahn i Meine. Odbędzie się również panel dyskusyjny o urządzeniach utrzymujących stabilną wilgotność instrumentów oraz o nowościach w branży przywiezionych prosto z targów we Frankfurcie. Zgodnie z rozmowami z przedstawicielami firm Meine i Jahn można złożyć zamówienia na materiały lub narzędzia i odebrać swoje zamówienie podczas walnego zebrania.

 Chcielibyśmy nadmienić, że nasze coroczne spotkania członków SPSF, poza wymogami formalnymi stały się wyjątkowym forum spotkań i wymiany poglądów oraz integracji 
w naszym środowisku.

 Celem uzyskania bliższych informacji dotyczących organizacji samego spotkania, dyskusji czy oppłat, prosimy o przesłanie maila na adres: sekretariat@spsf.pl

 

Pozostaję z wyrazami szacunku

Andrzej Kruszewski

Prezes Stowarzyszenia Polskich Stroicieli Fortepianów

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top