Pomoc dla powodzian

Szanowni Państwo! Drodzy członkowie i przyjaciele Stowarzyszenia Polskich Stroicieli Fortepianów. Z radością i wdzięcznością przekazuje Wam informacje o naszej akcji pomocy rodzinie Pawła i Ewy Cielepów z Wilkowa, którzy stracili wszystko podczas tegorocznej powodzi. Dzięki Waszej hojności na konto Państwa Cielepów trafiło ponad 3000 zl. To naprawdę wspaniała i imponująca suma.

Zostałem poproszony prze Pawła i Ewę żeby podziękować za wszystkie Państwa wpłaty oraz dobre, serdeczne słowa, które od Was otrzymali. Ze swojej strony, również serdecznie Państwu dziękuję – wszystkim którzy wpłacili pieniądze, a także tym wszystkim którzy swoją postawą udowodnili, że dotknięci przez żywioł przyjaciele poczuli wspólnotę, którą stanowimy.

Czasami, w chwili słabości brakuje mi siły i entuzjazmu aby zajmować się bieżącymi sprawami SPSF, jednak kiedy widzę Państwa postawę wspólnoty i koleżeństwa, która wykazuje zrozumienie, że warto być razem oraz się jednoczyć, znów nabieram wiary, w to że trzeba pracować i rozwijać nasze Stowarzyszenie. Szczególne podziękowania kieruje do Michała Skiby, Janusza Paszka, Krzyska Dymka, Marka Koczy, Ryska Marianskiego, Piotrka Klimkiewicza, Zbyszka Wajdzika, Andrzeja Chabrackiego, Tomka Leciejewskigo, Andrzeja Kaspera, Krzyska Gawlinskiego. Szczególnie wzruszająca jest pomoc od ludzi którzy nawet nie znali Pawła, ponieważ po ukończeniu TBF nie podjął pracy w zawodzie. Wiem ze Ewa i Paweł są nam wdzięczni i chcę żebyście się o tym dowiedzieli.

Ja natomiast, mogę tylko powiedzieć, że milo jest dla Was pracować, dziękuję!

Prezes Stowarzyszenia Fortepianów i Pianin

Andrzej Kruszewski 

 

Ps. W dniach miedzy 11 a 14 listopada organizuje wyjazd do Wilkowa z darami. Wiem ze potrzebne są wszelkiego rodzaju meble (oczywiście w dobrym stanie) Jadę ciężarówką, więc będę miał trochę wolnego miejsca. Jeśli ktoś z Państwa ma jakieś rzeczy, które chciałby i mógłby oddać rodzinie Nielepów, to proszę o kontakt z sekretariatem SPSF w tej sprawie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top