Międzynarodowy Kurs Mistrzowski dla Stroicieli Fortepianów

Międzynarodowy Kurs Mistrzowski dla Stroicieli Fortepianów – Sanok  22 – 29.01.2011

Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury przy wsparciu Stowarzyszenia Polskich Stroicieli Fortepianów, Europejskiej Unii Stroicieli „Europiano” oraz PSM im. W.Kossakowej w Sanoku organizuje w dniach 22-29.01.2011 Międzynarodowy Kurs Mistrzowski dla Stroicieli Fortepianów w ramach VI Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic” obejmującego swoim zasięgiem Słowację, Ukrainę oraz Polskę.

Master_Cours3

W Kursie Mistrzowskim mogą wziąć udział wszyscy chętni, zajmujący się lub chcący zajmować się profesjonalnie strojeniem instrumentów klawiszowych i pragnący udoskonalić swoje umiejętności, pogłębić wiedzę oraz zapoznać się z najnowszymi światowymi osiągnięciami w tej dziedzinie.

Zarząd Fundacji dokonuje wyboru Wykładowców oraz Dyrektora Kursu. Wykładowcami Kursu są wybitni specjaliści rekomendowani przez najważniejsze instytucje muzyczne w Polsce oraz przez Steinway Academy i Yamahę. Szczegółowy plan zajęć przygotowany przez Dyrektora Kursu, uczestnicy otrzymają po przyjeździe do Sanoka w dniu 22 stycznia 2011 r. Zajęcia indywidualne i grupowe będą odbywać się codziennie w godz. 09:00-19:00.Wieczorem przewidziane są wykłady tłumaczone na język słowacki i ukraiński. W planie zajęć praktycznych uwzględniono:

  • wklejanie i wstępne profilowanie młotków, 
  • pełna regulacja mechanizmu,
  • korekta tłumików oraz 
  • pełna intonacja.

Koszt udziału w Kursie Mistrzowskim dla Uczestnika Aktywnego z UE wynosi 1000,00 euro. W tej sumie zawarty jest koszt wpisowego, hotelu, pełnego wyżywienia i wydanych dokumentów.

Koszt udziału w Kursie Mistrzowskim dla Uczestnika Aktywnego z Polski, Słowacji i Ukrainy wynosi 2400,00 zł. W tej sumie zawarte jest wpisowe, hotel i pełne wyżywienie opłaca uczestnikowi Fundacja PFRK.

Koszt udziału w Kursie Mistrzowskim dla Uczestnika Biernego wynosi 1000,00 zł. W tej sumie zawarte jest wpisowe – hotel i pełne wyżywienie opłaca  uczestnikowi Fundacja PFRK, o ile bedzie dysponować takimi środkami finansowymi.

Wszyscy uczestnicy Kursu powinni posiadać podstawowy zestaw stroiciela.

Uczestnicy wniosą opłatę na konto Podkarpackiej Fundacji Rozwoju Kultury, ul. Ogrodowa 12, 38-500 z dopiskiem MKMSF do 05.01.2011 r. – PKOPPLPW  PL 98 1240 2340 1111 0010 3026 0378

Uczestnicy Aktywni, którzy ukończą Międzynarodowy Kurs Mistrzowski (MKSF) otrzymają dokument – Certyfikat I stopnia poświadczający podwyższenie kwalifikacji, dla przedłożenia odpowiednim władzom oświatowym, szkolnym i instytucjom muzycznym w Polsce, na Ukrainie i na Słowacji.

Pozostałe informacje znajdują się pod tym linkiem.

Zapraszamy

Redakcja: SPSF

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top