Rekomendacja dla Ireneusza Leciejewskiego

Otrzymaliśmy rekomendację jednego z klientów Ireneusza Leciejewskiego, członka Stowarzyszenia z woj. zachodniopomorskiego.

Nazywam się Marek Boguta i niedawno miałem przyjemność skorzystać z usług Pana Ireneusza Leciejewskiego – członka Państwa Stowarzyszenia.
Chciałem powiedzieć, że wizyta Pana Ireneusza była wyjątkowa pod każdym względem – jego erudycja, pasja i profesjonalizm wprawiły mnie i moją ukochaną w (pozytywne!) osłupienie. Trzy godziny minęły nie wiedzieć kiedy! 
Bardzo cieszę się, że istnieje Stowarzyszenie, która zrzesza tak kompetentnych i życzliwych ludzi jak Pan Ireneusz. Bardzo
proszę o niego dbać!
Rekomendacje otrzymaliśmy drogą e-mailową, za pośrednictwem adresu sekretariat@spsf.pl. Jeśli jesteś zadowolony ze swojego stroiciela – napisz do nas i poleć go innym!
Ireneusz LeciejewskiIreneusz Leciejewski ukończył Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu jako technik instrumentów muzycznych. Pracuje w zawodzie od 1997 roku. Ukończył studia w Akademii Muzycznej Poznaniu – filia w Szczecinie. Przez większość życia zajmuje się muzyka. Z miłości do niej szczególnie interesują go instrumenty muzyczne. Spełnia się artystycznie nie tylko jako stroiciel, ale także jako kompozytor i gitarzysta.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top