Marcin Kaftanowicz pełnomocnikiem SPSF ds. współpracy z TBF

Marcin Kaftanowicz, członek SPSF z województwa wielkopolskiego został pełnomocnikiem SPSF ds. współpracy z TBF. Decyzja X Walnego Zebrania Członków jest usankcjonowaniem funkcji, jaką dotychczas nieformalnie pełnił Marcin Kaftanowicz. Andrzej Kruszewski, prezes SPSF zapewnił o pełnym wsparciu dla działań nowego pełnomocnika.

Marcin Kaftanowicz został pełnomocnikiem SPSF ds. współpracy z TBF

Marcin Kaftanowicz podczas spotkania w Lusławicach przedstawił sprawozdanie z dotychczasowej współpracy Stowarzyszenia z Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu. Oto jego treść:

Drodzy Koledzy Stowarzyszenia Polskich Stroicieli Fortepianów!
Swoją przygodę ze Stowarzyszeniem zacząłem około 4 lat temu, gdy postanowiłem odbyć szkolenie w ramach Akademii Umiejętności u Szymona Jasnowskiego w Czosnowie pod Warszawą.
Szkolenie, atmosfera i profesjonalizm prowadzenia zajęć przez Szymona i Janusza Paszka tak bardzo mnie zafascynowały, że zapragnąłem wstąpić do Stowarzyszenia, a równocześnie nawiązać  współpracę pomiędzy szkołą Technikum Budowy Fortepianów, w której uczę przedmiotów zawodowych, a Stowarzyszeniem.
Nasza współpraca zaowocowała podpisaniem umowy o współdziałaniu oraz prowadzeniu szkoleń dla młodych tebeefiaków. Szkolenia  te, jak do tej pory już trzecie z rzędu, poprowadzili członkowie Stowarzyszenia, a zarazem pracownicy Katowickiej Akademii Muzycznej tj. Sebastian Grima i Krzysztof Początek. Wysoki poziom szkoleń, pełen profesjonalizm, a przede wszystkim znakomity pedagogiczny język chłopaków, spowodował wielkie zainteresowanie kolejnych młodszych klas uczących się w naszej szkole.
W imieniu dyrekcji, grona pedagogicznego oraz uczniów dziękuję również za reklamowanie naszej  szkoły, za jej wspieranie na stronie internetowej SPSF, ale również za setki folderów i rekomendacji Technikum Budowy Fortepianów oraz wiele ciepłych słów  o naszej  współpracy. 

W 2016 roku SPSF otrzymał podziękowania od dyrektora TBF za dotychczasową współpracę

Podczas spotkania w Lusławicach w czasie krótkiej dyskusji na temat przyszłości Technikum Budowy Fortepianów Andrzej Kruszewski, prezes SPSF zapewnił o wsparciu ze strony zarządu Stowarzyszenia dla działań pełnomocnika. Marcin Kaftanowicz został powołany na pełnomocnika jednomyślnie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top