Współpracujemy z dwumiesięcznikiem ArtPost

Nawiązaliśmy współpracę z bezpłatnym dwumiesięcznikiem kulturalnym „ArtPost”. Artykuły promujące działalność Stowarzyszenia ukazały się w dwóch numerach tego periodyku.

„ArtPost” to wydawany od 2014 roku jedyny w Polsce bezpłatny dwumiesięcznik kulturalny. Pierwszy numer opisywał nową salę Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Choć muzyka nie jest jedynym tematem poruszanym w „ArtPost”, to dominuje w każdym numerze.

Redaktorem naczelnym pisma jest Marek Bebłot, nominowany w 2019 roku przez redakcję „Dziennika Zachodniego” do konkursu Osobowość roku. Jest fotografem. Przez 20 lat fotografował Krzysztofa Pendereckiego, czego efektem była m.in. wystawa „Penderecki” pokazywana przez MSZ w kilkunastu krajach czy dwutomowy album „Penderecki” wydany przez wydawnictwo Bosz.

Okładka nr 6/2019

W listopadzie 2019 roku nawiązaliśmy współpracę z dwumiesięcznikiem „ArtPost”. W każdym numerze mamy możliwość opisywania nie tylko działalności Stowarzyszenia, ale przybliżenia specyfiki pracy stroiciela, popularyzując wiedzę o tym zawodzie.

ArtPost, nr 6/2019 (numer dostępny online tutaj).

 

ArtPost, nr 2/2020 (numer dostępny online tutaj).

Dwumiesięcznik „ArtPost” jest dystrybuowany w teatrach, filharmoniach, operach i innych instytucjach kultury na terenie całego kraju. Zachęcamy do czytania!

Wszystkie numery dostępne są online tutaj.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top