Sklep muzyczny Pasja członkiem wspierającym

Jolanta Zalewska – właścicielka sklepu muzycznego Pasja (jednego z większych w Polsce) trzeci rok wspiera Stowarzyszenie Polskich Stroicieli Fortepianów. Andrzej Chabracki, prezes SPSF wręczył okolicznościowe podziękowania.

Stowarzyszenie wspiera finansowo od 2019 roku. Mimo trudnego roku z powodu epidemii koronawirusa nie zaprzestała wsparcia SPSF. – W tych trudnych czasach powinniśmy sobie pomagać, gdyż wspólnie działamy na rzecz naszych klientów. Ja im sprzedaje instrumenty, a kto im nastroi fortepiany czy pianina jeśli nie stroiciel – powiedziała Jolanta Zalewska, chwilę po otrzymaniu dyplomu.

Pasja ma szeroki wybór instrumentów
Pasja ma szeroki wybór instrumentów

Szeroka oferta dla muzyka
Sklep muzyczny Pasja znajduje się przy ul. Wiktorskiej. Oferuje szeroki asortyment w zakresie instrumentów i akcesoriów muzycznych, sprzętu nagłośnieniowego oraz wydawnictw muzycznych. W ofercie znajdują się
instrumenty klasyczne, dęte, perkusyjne, klawiszowe i smyczkowe. Zakupić można również sprzęt nagłośnieniowy najlepszych marek czy mikrofony, kolumny, piece, miksery i oświetlenie dyskotekowe. Do nabycia są również wydawnictwa, nuty, książki i ćwiczenia oraz partytury, również muzykę poważną i klasyczną.

Salon fortepianów Pasja i sala prób
Szczególne miejsce zajmuje sprzedaż nowych fortepianów i pianin. Wydzielonej przestrzeni znajduje się Salon Pianin i Fortepianów Pasja wraz z salą prób. Akustyka pomieszczenia została dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Izolacja akustyczna znajduje się w podłodze, ścianach oraz suficie. Zadbaliśmy również o specjalne drzwi. Dla większego komfortu grającego, przy instrumentach znajdują się wysokiej klasy ławy hydrauliczne hiszpańskiej firmy Hidrau Model. Do dyspozycji grających są trzy fortepiany:

  • fortepian YAMAHA S3X – fortepian premium, długość 186 cm
  • fortepian YAMAHA C3X Silent – długość 186 cm
  • fortepian YAMAHA C2X – długość 173 cm
Sala prób
Sala prób w Salonie Fortepianów i Pianin Pasja

Na prośbę zamawiającego, do sali ćwiczeniowej można wstawić także inny fortepian lub pianino z salonu Pasja. Koszt wynajęcia sali do ćwiczeń to tylko 40 zł brutto za 1h.

Sklep jest czynny codziennie z zachowaniem rygoru sanitarnego. Polecamy również stronę internetową Sklepu Muzycznego Pasja sklep-muzyczny.com.pl.

Salon Fortepianów i Pianin Pasja
Salon Fortepianów i Pianin Pasja

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top