członek SPSF
× × ×

Andrzej Kruszewski

Obszar działalności

województwo
Biografia

Jest absolwentem kaliskiego Technikum Budowy Fortepianów. Pracuje w zawodzie od 25 lat. Od samego początku zajmuje się nie tylko strojeniem, renowacjami, naprawami fortepianów i pianin, ale również sprzedażą tych instrumentów. Pomaga przy wyborze instrumentów nowych, a także ma dużą ofertę pianin i fortepianów używanych. Gotowe do testowania instrumenty są dostępne w magazynie w Grodzisku Mazowieckim blisko Warszawy.

Członek-założyciel SPSF, Inicjator i prezes Stowarzyszenia w latach 2007-2018. Obecnie wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej (w latach 2018-2021). Członek Unii Europejskich Stowarzyszeń Budowniczych Fortepianów Europiano.

Od ćwierć wieku prowadzi Pracownię Artystyczną pianinafortepiany.eu Przygotowywane przez niego instrumenty są od początku najważniejszą i najlepszą reklamą. Jest także jednym z założycieli SPSF i ma zaszczyt być prezesem naszego Stowarzyszenia od momentu jego powstania do chwili obecnej.

logo2

Salon sprzedaży

W stałej ekspozycji lub z katalogu są dostępne nowe oraz używane instrumenty muzyczne, które można obejrzeć przez 7 dni w tygodniu, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie, tel. 602-291-410. Salon sprzedaży mieści przy ul. Okrężnej 26 w Kadach k/Grodziska Mazowieckiego. Używane pianina i fortepiany są dostępne w bardzo korzystnych cenach w stosunku do jakości! Zapraszamy do zapoznania się z ekspozycją instrumentów.

Salon sprzedaży w Kadach k/Warszawy
Salon sprzedaży w Kadach k/Warszawy

Kiedyś kość słoniowa, obecnie prestiż zawodu

Scroll to Top